04.04.2019 Koncepcja wizualizacji danych GIS-3D

Koncepcja wizualizacji danych GIS-3D była tematem roboczego spotkania, które odbyło się dnia 04.04.2019r. w Instytucie Geodezji
i Geoinformatyki Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu.

 

Mgr Joanna Kocot z ACK „Cyfronet” zapoznała uczestników spotkania z możliwością wizualizacji danych permanentnych i krótkotrwałych na e-platformie dedykowanej dla cyfrowej przestrzeni badawczej sejsmiczności indukowanej.

 

Dr Przemysław Tymków oraz mgr inż. Mateusz Karpina z Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu zaprezentowali możliwości wizualizacji danych sejsmicznych i geologicznych w przestrzeni 3D na poligonach MUSE. Pan mgr inż. Mateusz Karpina zwrócił uwagę słuchaczy na otwarty system komponentów zastosowany do wizualizacji GIS-3D, który powala na wprowadzanie nowych funkcjonalności i relatywnie szybkiej wizualizacji danych zbieranych na poligonach badawczych MUSE.

 

Koncepcja wizualizacji danych GIS-3D
2019-04-04

Koncepcja wizualizacji danych GIS-3D

Kategoria:   
Koncepcja wizualizacji danych GIS-3D była tematem roboczego spotkania, które odbyło się dnia 04.04.2019r. w Instytucie Geodezji i Geoinformatyki Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu.
więcej
EPOS-PL  na Targach Euro-Lab 2019
2019-03-14

EPOS-PL na Targach Euro-Lab 2019

Kategoria:   
W dniu 14.03.2019r. koordynatorzy Centrum Infrastruktury Badawczej Analitycznych Laboratoriów - CIBAL brali udział w Targach EuroLab 2019.
więcej
Spotkanie robocze zespołów projektu EPOS-PL
2019-02-19

Spotkanie robocze zespołów projektu EPOS-PL

Kategoria:   
Dnia 19.02.2019r. w Wojskowej Akademii Technicznej odbyło się spotkanie poświęcone przepływowi danych pomiędzy Centrami Infrastruktury Badawczej wchodzącymi w skład MUSE.
więcej

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.