22.06.2018 Promocja projektu EPOS-PL w krajowych i miedzynarodowch gremiach naukowych

W dniach 10-16 czerwca 2018r uczestnicy międzynarodowej konferencji " New Trend on Paleo, Rock and Environmental Magnetism - Castle Meeting 2018" mieli możliwość zapoznania się z założeniami i celami projektu EPOS-PL. Na konferencji promowany był potencjał laboratorium paleomagnetycznego, które zostało doposażone w nową aparaturę zakupioną w ramach projektu EPOS-PL. Duże zainteresowanie uczestników konferencji skierowane było na możliwość udostępnienia infrastruktury badawczej laboratoriom dla młodych naukowców zarówno z Polski jak i z Unii Europejskiej.

29 maja br. nasz projekt był także promowany w historycznych wnętrzach Pałacu Staszica w Warszawie podczas obchodów  65-lecia powstania Instytutu Geofizyki PAN.

2021-11-15

Infrastruktura Badawcza EPOS-PL

Kategoria:   
Wielkimi krokami zbliżamy się do zakończenia realizacji projektu EOS-PL. W ciągu 5-ciu lat wspólnej pracy udało się stworzyć i integrować nowoczesną infrastrukturę badawczą EPOS-PL w naukach o Ziemi
więcej

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.