06.06.2019 Nowe możliwości - spotkanie w Zakładzie Sejsmologii Instytutu Geofizyki w Krakowie

W dniu 06.06.2019 w Zakładzie Sejsmologii Instytutu Geofizyki w Krakowie spotkali się koordynatorzy zadań projektu EPOS-PL aby dyskutować na
temat rozszerzenia konsorcjum projektu o nowych partnerów.
Przyjęcie nowych partnerów zarówno przemysłowych jak i instytucje naukowo-badawcze, stwarza możliwość ubiegania się w przyszłości o nowe projekty infrastrukturalne w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój (POIR) oraz granty naukowo-badawcze z Narodowego Centrum Badań i Rozwoju (NCBiR) i Narodowego Centrum Nauki (NCN).

 

2021-11-15

Infrastruktura Badawcza EPOS-PL

Kategoria:   
Wielkimi krokami zbliżamy się do zakończenia realizacji projektu EOS-PL. W ciągu 5-ciu lat wspólnej pracy udało się stworzyć i integrować nowoczesną infrastrukturę badawczą EPOS-PL w naukach o Ziemi
więcej

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.