15-11-2021 Infrastruktura Badawcza EPOS-PL

Wielkimi krokami zbliżamy się do zakończenia realizacji projektu EOS-PL. W ciągu 5-ciu lat wspólnej pracy udało się stworzyć i integrować nowoczesną infrastrukturę badawczą EPOS-PL w dziedzinie nauk o Ziemi. W ramach programu powstało 8 centrów zintegrowanej infrastruktury badawczej Polsce, które są otwarte dla badaczy, doktorantów, studentów i przedsiębiorców.

Do roku 2023 długoterminowy program integracji infrastruktury badawczej będzie kontynuowany w ramach projektu EPOS-PL+, którego liderem jest Główny Instytut Górnictwa w Katowicach.

Zapraszamy do zapoznania się z efektami realizacji projektu EPOS-PL, które zostały ujęte w krótkich filmach prezentujących powstałą Infrastrukturę Badawczą EPOS-PL.

Infrastruktura Badawcza EPOS-PL

 
Zarządzanie i konsorcjanci
 
Centrum Infrastruktury Badawczej Indukowanej Sejsmiczności - CIBIS
 
Centrum Infrastruktury Badawczej Obserwacji Geomagnetycznych i Magnetotellurycznych - CIBOGM
 
Centrum Infrastruktury Badawczej Analitycznych Laboratoriów - CIBAL
 
Centrum Infrastruktury Badawczej Danych GNSS
 
Centrum Infrastruktury Badawczej Obserwacji Grawimetrycznych -CIBOG
 
Centrum Infrastruktury Badawczej Sejsmicznych Badań Litosfery - CIBSBL
 
Integracja Infrastruktury GGOS-PL z Budowaną Infrastrukturą
 
MUSE - Multidisciplinary Upper Silesian Episodes
 
Kompleksowe Wsparcie IT

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.