14.03.2019 Centrum Infrastruktury Badawczej Analitycznych Laboratoriów na Targach Euro-Lab

W dniu 14.03.2019r. koordynatorzy Centrum Infrastruktury Badawczej Analitycznych Laboratoriów - CIBAL brali udział w Targach EuroLab 2019, które odbyły się w salach wystawienniczych Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie.

Jest to najważniejsze tego typu wydarzenie w roku dla specjalistów branży laboratoryjnej. Na stoisku promującym Polską Akademię Nauk, uczestnicy targów mogli zapoznać się z najnowszą aparaturą Laboratorium Paleomagnetyzmu i Magnetyzmu Środowiskowego, którego doposażenie zostało sfinansowane z projektu EPOS-PL.

Dr Tomasz Werner i dr Grzegorz Karasiński prezentowali możliwości pomiaru właściwości magnetycznych różnych materiałów przy użyciu najnowszego mostka do pomiaru podatności magnetycznej firmy Bartington.

Otwarcie laboratorium GeoElMag
2019-06-13

Otwarcie laboratorium GeoElMag

Kategoria:   
W czwartek, 13 czerwca, w Centralnym Obserwatorium Geofizycznym w Belsku, otwarto nowoczesne Centrum Infrastruktury Badawczej Obserwacji Geomagnetycznych i Magnetotellurycznych – GeoElMag
więcej
Koncepcja wizualizacji danych GIS-3D
2019-04-04

Koncepcja wizualizacji danych GIS-3D

Kategoria:   
Koncepcja wizualizacji danych GIS-3D była tematem roboczego spotkania, które odbyło się dnia 04.04.2019r. w Instytucie Geodezji i Geoinformatyki Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu.
więcej
EPOS-PL  na Targach Euro-Lab 2019
2019-03-14

EPOS-PL na Targach Euro-Lab 2019

Kategoria:   
W dniu 14.03.2019r. koordynatorzy Centrum Infrastruktury Badawczej Analitycznych Laboratoriów - CIBAL brali udział w Targach EuroLab 2019.
więcej

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.