14.03.2019 Centrum Infrastruktury Badawczej Analitycznych Laboratoriów na Targach Euro-Lab

W dniu 14.03.2019r. koordynatorzy Centrum Infrastruktury Badawczej Analitycznych Laboratoriów - CIBAL brali udział w Targach EuroLab 2019, które odbyły się w salach wystawienniczych Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie.

Jest to najważniejsze tego typu wydarzenie w roku dla specjalistów branży laboratoryjnej. Na stoisku promującym Polską Akademię Nauk, uczestnicy targów mogli zapoznać się z najnowszą aparaturą Laboratorium Paleomagnetyzmu i Magnetyzmu Środowiskowego, którego doposażenie zostało sfinansowane z projektu EPOS-PL.

Dr Tomasz Werner i dr Grzegorz Karasiński prezentowali możliwości pomiaru właściwości magnetycznych różnych materiałów przy użyciu najnowszego mostka do pomiaru podatności magnetycznej firmy Bartington.

2021-11-15

Infrastruktura Badawcza EPOS-PL

Kategoria:   
Wielkimi krokami zbliżamy się do zakończenia realizacji projektu EOS-PL. W ciągu 5-ciu lat wspólnej pracy udało się stworzyć i integrować nowoczesną infrastrukturę badawczą EPOS-PL w naukach o Ziemi
więcej

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.