12.04.2019 EPOS-PL na międzynarodowej konferencji EGU w Wiedniu

W dniu 12 kwietnia 2019 Mgr Dariusz Wójcik prezentował idee projektu "EPOS PL - Polish national contribution towards EPOS infrastructure" na międzynarodowej konferencji "The General Assembly 2019 of the European Geosciences Union (EGU)", która miła miejsce  w Centrum Kongresowym w Wiedniu, Austria, 7-12 kwietnia 2019r.

 

Dr Tomasz Werner wziął udział w spotkaniu na temat struktury metadanych dla tematycznych laboratoriów analitycznych grupy WP16 EPOS. Ostatecznym efektem projektu EPOS-PL będzie połączenie baz danych i metadanych z grupą Multi-Scale Laboratories europejskiego projektu EPOS.

 

 

2021-11-15

Infrastruktura Badawcza EPOS-PL

Kategoria:   
Wielkimi krokami zbliżamy się do zakończenia realizacji projektu EOS-PL. W ciągu 5-ciu lat wspólnej pracy udało się stworzyć i integrować nowoczesną infrastrukturę badawczą EPOS-PL w naukach o Ziemi
więcej

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.