12.04.2019 EPOS-PL na międzynarodowej konferencji EGU w Wiedniu

W dniu 12 kwietnia 2019 Mgr Dariusz Wójcik prezentował idee projektu "EPOS PL - Polish national contribution towards EPOS infrastructure" na międzynarodowej konferencji "The General Assembly 2019 of the European Geosciences Union (EGU)", która miła miejsce  w Centrum Kongresowym w Wiedniu, Austria, 7-12 kwietnia 2019r.

 

Dr Tomasz Werner wziął udział w spotkaniu na temat struktury metadanych dla tematycznych laboratoriów analitycznych grupy WP16 EPOS. Ostatecznym efektem projektu EPOS-PL będzie połączenie baz danych i metadanych z grupą Multi-Scale Laboratories europejskiego projektu EPOS.

 

 

2021-03-05

Zaproszenie na konferencję

Kategoria:   
W dniu 25 marca 2021 roku odbędzie się konferencja poświęcona projektowi EPOS-PL+, który jest kontynuacja projektu EPOS-PL.
więcej

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.