Promocja projektu EPOS-PL w krajowych i miedzynarodowch gremiach naukowych


2018-06-22
Kategoria:   

W dniach 10-16 czerwca 2018r uczestnicy międzynarodowej konferencji " New Trend on Paleo, Rock and Environmental Magnetism - Castle Meeting 2018" mieli możliwość zapoznania się z założeniami i celami projektu EPOS-PL. Na konferencji promowany był potencjał laboratorium paleomagnetycznego, które zostało doposażone w nową aparaturę zakupioną w ramach projektu EPOS-PL. Duże zainteresowanie uczestników konferencji skierowane było na możliwość udostępnienia infrastruktury badawczej laboratoriom dla młodych naukowców zarówno z Polski jak i z Unii Europejskiej.

 

29 maja br. nasz projekt był także promowany w historycznych wnętrzach Pałacu Staszica w Warszawie podczas obchodów  65-lecia powstania Instytutu Geofizyki PAN.

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.