Spotkanie promocyjne - Centrum Infrastruktury Badawczej Analitycznych Laboratoriów

W dniu 29.11.2018r w Instytucie Geofizyko PAN w Warszawie odbyło się spotkanie z przedstawicielami instytucji naukowych z dziedziny nauk o Ziemi, zainteresowanych projektem EPOS-PL.

Dr hab. Beata Górka-Kostrubiec i dr Tomasz Werner, przybliżyli zebranym gościom założenia i cele projektu oraz szczegółowo omówili infrastrukturę badawczą tworzoną w ramach zadania 4 - Centrum Infrastruktury Badawczej Analitycznych Laboratoriów.

Uczestnicy spotkania mieli możliwość zwiedzenia laboratorium paleomagnetycznego i magnetycznych badań środowiska, które w bieżącym roku została doposażone w nową aparaturę zakupioną ze środków projektu EPOS-PL i IGF PAN. Szczególne zainteresowanie wzbudziła możliwość wykorzystania potencjału laboratorium przez polskich naukowców oraz doktorantów i studentów odbywających staże i praktyki naukowe.

 

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.