29.11.2018 Spotkanie promocyjne - Centrum Infrastruktury Badawczej Analitycznych Laboratoriów

W dniu 29.11.2018r w Instytucie Geofizyki PAN w Warszawie odbyło się spotkanie z przedstawicielami instytucji naukowych z dziedziny nauk o Ziemi, zainteresowanych projektem EPOS-PL.

Spotkanie otworzył dr hab. Mariusz Majdanski, Dyrektor ds. Naukowych Instytutu Geofizyki PAN, który przedstawił potencjał badawczy i zaangażowanie IGF PAN w realizację projektów europejskich.

Dr hab. Beata Górka-Kostrubiec i dr Tomasz Werner, przybliżyli zebranym gościom założenia i cele projektu oraz szczegółowo omówili infrastrukturę badawczą tworzoną w ramach zadania 4 - Centrum Infrastruktury Badawczej Analitycznych Laboratoriów.

Uczestnicy spotkania mieli możliwość zwiedzenia laboratorium paleomagnetycznego i magnetycznych badań środowiska, które w bieżącym roku została doposażone w nową aparaturę zakupioną ze środków projektu EPOS-PL i IGF PAN. Szczególne zainteresowanie wzbudziła możliwość wykorzystania potencjału laboratorium przez polskich naukowców oraz doktorantów i studentów odbywających staże i praktyki naukowe.

 

Otwarcie laboratorium GeoElMag
2019-06-13

Otwarcie laboratorium GeoElMag

Kategoria:   
W czwartek, 13 czerwca, w Centralnym Obserwatorium Geofizycznym w Belsku, otwarto nowoczesne Centrum Infrastruktury Badawczej Obserwacji Geomagnetycznych i Magnetotellurycznych – GeoElMag
więcej
Koncepcja wizualizacji danych GIS-3D
2019-04-04

Koncepcja wizualizacji danych GIS-3D

Kategoria:   
Koncepcja wizualizacji danych GIS-3D była tematem roboczego spotkania, które odbyło się dnia 04.04.2019r. w Instytucie Geodezji i Geoinformatyki Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu.
więcej
EPOS-PL  na Targach Euro-Lab 2019
2019-03-14

EPOS-PL na Targach Euro-Lab 2019

Kategoria:   
W dniu 14.03.2019r. koordynatorzy Centrum Infrastruktury Badawczej Analitycznych Laboratoriów - CIBAL brali udział w Targach EuroLab 2019.
więcej

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.